ggbetasino
ggbetasino
Каталог товарів
Особистий кабінет
Уподобання (0)
0 товарів
на суму 0 грн
Напольні покриття та підлога
Декоративне полімерне покриття для підлоги
Фінішне, зносостійке, кольорове, полімерне покриття для підлоги на епоксидній основі. Підлоги для харчового виробництва. Тонкошарова система з керамічної плитки та мінеральної основи.
Влаштування промислових підлог
Що таке промислова підлога? Промислова підлога з полімерним покриттям. Промислові бетонні підлоги. Промислові підлоги з топінгом. Влаштування полімерних підлог для харчового виробництва. Епоксидні підлоги. Поліуретанові підлоги. Поліровані підлоги.
Влаштування полімерних підлог
Що таке – полімерна підлога? Полімерні наливні підлоги. Як зробити полімерну підлогу? Підлоги для харчового виробництва. Полімерна підлога для складу. Полімерна підлога для гаража. Полімерна підлога для виробничих приміщень.
Епоксидна підлога
Влаштування епоксидних підлог. Що таке епоксидна підлога? Епоксидні полімерні підлоги для складу. Епоксидна полімерна підлога для гаража. Епоксидна підлога для харчового виробництва. Епоксидна полімерна підлога для автосервісу.
Поліуретанові підлоги
Що таке поліуретанова підлога? Полімерні поліуретанові підлоги для складу. Нанесення поліуретанових покриттів. Поліуретанові полімерні підлоги для гаража. Поліуретанові підлоги для харчового виробництва.
Ефективні підлоги для харчового виробництва
Полімерна підлога для харчової промисловості. Хімстійка полімерна підлога. Температуростійкі поліуретанові підлоги. Зносостійкі товстошарові покриття для харчових виробництв.
UCRETE UD 200 - промислові поліуретан-цементні підлоги
Підлоги для харчового виробництва. Хімостійка підлога. Температуростійкі підлоги. Зносостійкі підлоги. Полімерна підлога для виробничих приміщень. Безшовні підлоги. Полімерна підлога для гаража. Полімерні поля для автосервісу. Полімерна підлога для складу.
FORTEDUR 1020 - промислові підлоги з топінгом
Топінг Фортедур 1020 - сухий, цементний зміцнювач для бетонної підлоги. На корунді. Промислові підлоги з топінгом. Промислові підлоги для складу. Підлога для зберігання зерна. Промислові підлоги для магазину. Підлога для паркінгу.
 Підтримка харчового виробництва та галузі напоїв під час COVID-19
Харчова підлога. Підлоги для харчового виробництва. Термостійка підлога для пекарні. Хімостійка підлога для пивоварні. Антиковзна підлога для молочного виробництва.
Agrob Buchtal FERRUM | Кислотостійка плитка
Кислотоупорна плитка для підлоги. Керамічна плитка для харчового виробництва. Антибактеріальна плитка для підлоги. Температуростійка керамічна плитка.
Показано 1 - 10 (загалом 18)